Зв'яжіться з нами - ми проінформуємо про можливість замовлення та оптимальну ціну на+38 093 0000 943
+38 096 0000 946

Що варто знати перед тим, як купити автозапчастини?

Що варто знати перед тим, як купити автозапчастини?

Купуючи автомобіль у будь-якому стані, потрібно враховувати, що із часом доведеться купити автозапчастини для заміни.

Всім власникам авто відомо, що потрібно виділяти кошти не лише на покупку машини, але й на її подальшу експлуатацію. Сюди входять плата за оформлення документів, заправка бензином, деколи й штрафи чи тарифи за парковку. Проте, нерідко доводиться купувати запчастини.

Навіть якісні іномарки, особливо у стані б/у, нерідко потребують ремонту. Тому власникам автомобілів доводиться шукати запчастини у магазинах, підбирати їх за певними параметрами, здійснювати їх покупку чи замовлення.

Ремонт проводити потрібно одразу ж, як стали помітні перші симптоми поломок чи зносу деталей. Це дозволить покращити безпеку при їзді, здешевити затрати на ремонт, зробити їзду більш зручною та уникнути поломок. Завжди краще подбати про такі речі заздалегідь.

Які запчастини до автомобілів найчастіше потребують заміни

Тут потрібно враховувати марку автомобіля, рік випуску, а також умови експлуатації. Це все впливає на те, які запчастини будуть зношуватись швидше за інші та потребуватимуть ремонту.

За даними сервісних компаній, існує перелік запчастин, із поломками яких звертаються найчастіше. Ось деякі із пунктів: датчик кисню, котушка запалювання, каталітичний нейтралізатор, закритість кришки баку, акумулятор і його деталі, інжектор та інші. Навіть найменші проблеми із цими запчастинами можуть потребувати негайного ремонту. Причому це лише короткий список тих деталей, за справністю котрих треба слідкувати постійно.

Також можна віднайти чимало порад про те, які запчастини протипоказано купувати у стані б/у. Варто шукати лише оригінальні комплектуючі, якщо знадобились:

 • ​- Елементи гальмівної системи.
 • - Циліндри, підсилювачі, шланги, троси.
 • - Різні датчики.
 • - Шарові опори і підшипники.
 • - Рульові наконечники.
 • - Радіатори та термостати.
 • - Ремені привідні.

 

До списку тих деталей, які можна купувати у стані б/у, належать запчастини для кріплення, кронштейни, пружини, важелі та інші елементи, що довго зношуються. Проте найбільш вигідною буде покупка оригінальних невикористаних запчастин.

На що звернути увагу при виборі автозапчастин

До покупки запчастин варто ставитись дуже ретельно. Багато покупців стають жертвами переплачуючи за них, купуючи неякісні чи неоригінальні запчастини, а також такі, що не підходять конкретній марці чи комплектації.

Для початку варто звернути увагу на виробників та оригінальність деталей. Ринкова ціна таких запчастин повинна бути відповідною. Проте гарантія того, що вони будуть надійно працювати, набагато більша та підкріплена документами.

Також варто зазначити, що офіційні постачальники часто видають офіційні гарантії та інші документи. Потрібно звернути увагу на їх тривалість дії та умови повернення чи обміну деталей при потребі.

Ринкова ціна повинна відповідати якості, оригінальності та призначенню запчастин. Якщо ціна набагато менша ніж у аналогів, цілком можливо, що йдеться про підробки або неякісні комплектуючі від ненадійних постачальників.

Потрібно придивитись, для якої марки та комплектації підходять ті чи інші запчастини. Для цього можна використовувати системи фільтрів та ті чи інші способи.

Покупцям автозапчастин треба звернути увагу на багато інших речей. Ось наприклад:

 • - Країна виробництва.
 • - Поради тих, хто проводить техогляд машини.
 • - Вартість доставки.
 • - Можливість оформлення гарантії.
 • - Способи оплати та надійність продавців.

 

Якщо зробити висновки, можна зрозуміти, що бажано купувати оригінальні запчастини для їх кращої роботи. Своєчасний ремонт та покупка комплектуючих дозволяють зекономити кошти, покращити зручність та безпеку при водінні.

 

Залишити коментар

Captcha