Зв'яжіться з нами - ми проінформуємо про можливість замовлення та оптимальну ціну на+38 093 0000 943
+38 096 0000 946

У чому полягає популярність китайських автомобілів

У чому полягає популярність китайських автомобілів

Частка китайських автомобілів на ринку з кожним роком все зростає. У чому ж полягає популярність китайських автомобілів та які їхні переваги. 

Китайське «походження» товарів давно перестало асоціюватись з чимось неякісним та непрактичним. Особливо це стосується автомобілів із Китаю – вони володіють рядом переваг, які зумовлюють зростаючий попит на китайські автомобілі в останні роки.

Автівки китайського виробництва не лише не поступаються характеристикам автомобілів відомих марок, але й іноді перевершують їх. При цьому, вартість автомобілів із піднебесної значно нижча, ніж автомобілі зарубіжних виробників.

Автомобіль певною мірою характеризує свого господаря: його надійність, технічний стан, зовнішній вигляд, доглянутість часом свідчать про статус власника. Тому не дивно, що кожен автолюбитель прагне мати хороший автомобіль, який не втрачатиме своїх характеристик із роками чи пробігом. Сучасні китайські автомобілі можуть повністю задовольнити такі вимоги, не вимагаючи при цьому значно високих затрат.

Переваги китайських авто

До найочевидніших переваг китайських авто належать:

  • - рівень ціни;
  • - перевірена якість;
  • - простота обслуговування.

 

Не важко здогадатись, що однією з основних переваг автівок із Китаю є порівняно невисока вартість на них та запчастини для заміни. Звичайно, існують різноманітні моделі та комплектації – від найпростіших седанів до найстатусніших позашляховиків, відповідно і вартість на авто буде різною. Та у порівнянні із відомими марками, ціни на китайські авто значно нижчі.

Не останнім є і той факт, що оригінальні запчастини та комплектуючі до автівок із Китаю мають помірні ціни та їх легко знайти. Тому навіть із роками та із зростаючим пробігом утримувати китайську автівку у належному стані нескладно: можна у будь-який момент та не затрачаючи значних коштів замінити потрібні запчастини.

Ще однією перевагою цих автомобілів є їхня хороша збірка. У даному випадку збережена пропорція «ціна-якість»: у багатьох автомобілів китайського виробництва якість значно перевершує ціну. Це зумовлено тим, що китайські виробники в основному орієнтуються на внутрішній ринок, на якому меншість може собі придбати справді дороге авто. При цьому у виробництві та при збірці дотримуються усіх стандартів якості. Окрім того, у випадку купівлі китайського автомобіля Ви не переплачуєте за сам бренд, як часто трапляється із покупками транспортних засобів відомих брендів.

Найпопулярніші марки китайських автомобілів

Марка Chery здобула неабияку популярність в Україні. У модельному ряді присутні як і прості бюджетні варіанти (Amulet, QQ, Kimo), так і більш дорогі та статусні кроссовери (Tiggo). Незалежно від моделі, у кожному авто цього виробника досить хороша комплектація, так навіть найпростіші моделі обладнані АМТ.

Geely – не менш популярна у нас марка китайського походження, яка конкурує за популярністю із Чері. Бюджетні седани представлені моделями СК, МК, а більш дорогі позашляховики – Emgrand EC7/EC/ RV та Emgrand X7/EX7.

Автомобілі Great Wall мають у модельному ряді великий вибір позашляховиків, найпопулярніша модель з яких HAVAL – попит на неї зростає не лише в Україні, а й у Європі.

Lifan почала випуск автомобілів з 2005 року – це були мінівен та пікап, сьогодні ж у цієї марки є компактний кросовер Х60, седан 620, компактні седан та хечбек 520/520і та малолітражка 320.

Серед широкого асортименту моделей у кожної марки можна підібрати автомобіль під будь-які потреби – чи то для поїздок по місту, чи для виїзду на бездоріжжя. У цьому виборі Ви не переплатите за «елітність» виробника, а також отримаєте надійну та економну у догляді автівку.

Залишити коментар

Captcha