0 cart

Повернення та гарантія

Повернення чи обмін товару який не був встановлений на автомобіль та не використовувався приймається на наступних умовах: 

  1. Наявність чеку чи видаткової накладної (видається при покупці)
  2. Збережений товарний вигляд товару (упакування та етикеток)
  3. З дня купівлі не пройшло 14 днів

  Повернення бракованого товару чи товару, що вийшов з ладу під час гарантійного терміну приймається на наступних умовах: 

  1. Наявність чеку чи видаткової накладної (видається при покупці)
  2. Акт рекламації (видається СТО що встановлювала де демонтувала деталь)
  3. Заказ-наряд СТО
  4. Документи СТО

 

     Гарантійний термін на автозапчастини придбані у нашому магазині встановлюється від 14 днів до 1 року, в залежності від гарантійної політики компанії виробника. З гарантійними умовами можна ознайомитись на сайті виробника, або у менеджера компанії Life Cars.

  З питань обміну, повернення, можливих гарантійних випадків прошу звертатись особисто в магазин за адресою м. Львів вул.. Виговського, 49, або з відповідними заявами на електрону пошту за адресою manager@lifecars.com.ua

   Увага!!! Звертайому Вашу увагу на те, що гарантії немає на автозапчастини, що містять електрокомпоненти (датчики, насоси, катушки,лямбда зонди, генератори та ін. ). 
Електрообладнання поверненню та обміну непідлягає.
Прохання враховувати дані ризики при купівлі автозапчастини, що містять електрокомпоненти.
 
   Перед встановленням деталей, що містять електрокомпоненти (датчики, насоси, катушки, лямбда зонди, генератори та ін.) вони мають бути перевірити на спеціалізованій станції до встановлення на автомобіль. 
У разі встановлення на автомобіль без попередньої перевірки на спеціалізованій станції претензії щодо гарантії, належної якості товару не розглядаються!!!