0 cart

Повернення та гарантія

Повернення або обмін товару який не був встановлений на автомобіль і не використовувалося приймається на наступних умовах:

1. Наявність чека або видаткової накладної (видається при покупці)
2. Збережено товарний вигляд товару (упаковка і етикеток)
3. З дня покупки не пройшов 14 днів

Повернення бракованого товару або товару, вийшов з ладу під час гарантійного терміну приймається на наступних умовах:


1. Наявність чека або видаткової накладної (видається при покупці)
2. Акт рекламації (видається СТО яка встановлювала де демонтували деталь)
3. Замовлення-наряд СТО
4. Документи СТО


Гарантійний термін на запчастини придбані в нашому магазині встановлюється від 14 днів до 1 року, в залежності від гарантійної політики компанії виробника. З гарантійними умовами можна ознайомитися на сайті виробника, або у менеджера компанії Life Cars.

З питань обміну, повернення, можливих гарантійних випадків прошу звертатися особисто в магазин за адресою м .. Львів вул .. Виговського, 49, або з відповідними заявами на електронну пошту за адресою manager@lifecars.com.ua

Увага !!! Звертаємо вашу увагу на те, що гарантії немає на автозапчастини, містять електрокомпоненти (датчики, насоси, котушки, лямбда зонди, генератори та ін.).
Електрообладнання поверненню та обміну не підлягає.
Прохання враховувати дані ризики при покупці автозапчастини, містять електрокомпоненти.

Перед установкою деталей, що містять електрокомпоненти (датчики, насоси, котушки, лямбда зонди, генератори та ін.) Вони повинні бути перевірити на спеціалізованій станції до установки на автомобіль.
У разі установки на автомобіль без попередньої перевірки на спеціалізованій станції претензії по гарантії, належної якості товару не розглядаються !!!